دسته‌ها
کاشت مو

هزينه كاشت مو سر با روش sut

هزینه کاشت مو در این روش با توجه به میزان گرفت که در یک جلسه برای فرد می توان انجام داد تعیین می شود که می تواند چیزی حدود 12 هزار تا 14 هزار تار مو در یک جلسه باشد و به همین نسبت هزینه آن بین 4.000.000 تا 7.000.000 می شود.

هزينه كاشت مو

برای جلوگیری از ریزش مو بدون شک راه های بسیاری را امتحان کرده ایدکه تمامی این راه ها برای شما هزینه های بسیاری را در بر داشته بدون اینکه نتیجه خوبی از آن به دست بیاورید. اما راهکارهای جدید و مدرنی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند و تنها با یک بار هزینه کردن می توانید به صورت دائمی و همیشه مشکل موهای کم پشت و یا طاسی خود را رفع نمایید.

کاشت مو بهترین روش برای برطرف کردن کم پشتی موها می باشد. اما هزينه كاشت مو بسیار متفاوت است با توجه به روش کاشت آن و همچنین نوع کلینیک می تواند بسیار متفاوت باشد و همین موضوع گاها باعث می شود که افراد فریب قیمت های کمتر و ارزن را بخورند و برای کار به این کلینیک ها مراجعه کنند که در نهایت نتیجه چندان مطلوبی کسب نخواهند کرد.

هزينه كاشت مو

هزینه کاشت مو به روش SUT  

هزینه کاشت مو در این روش با توجه به میزان گرفت که در یک جلسه برای فرد می توان انجام داد تعیین می شود که می تواند چیزی حدود 12 هزار تا 14 هزار تار مو در یک جلسه باشد و به همین نسبت هزینه آن بین 4.000.000 تا 7.000.000 می شود.

همچنین می تواند به عوامل دیگری مانند کاشت ریش، ابرو و کاشت مو برای مردان و زنان قیمت متفاوت تری پیدا کند. اگر یک فرد تراکم حداکثری را برای یک جلسه بخواهد و طاسی وسیع داشته باشید بدون شک هزینه برای وی بیشتر خواهد شد تا فردی که تنها کم پشتی موهای خود را می خواهد جبران کند که با تراکم پایین نیز پاسخ دهنده می باشد.

هزینه کاشت مو در کشورهای اروپایی

هزینه کاشت مو در کشورهایی مانند: آلمان، فرانسه، کانادا، انگلستان و آمریکا حدود 15000 تا 25000 دلار می باشد اما در ایران قیمتی حدود 500 تا 1000 دلار دارد به دلیل اینکه این نوع جراحی زیبایی در ایران بسیار انجام می شود و متخصصان بسیاری در این زمینه در حال فعالیت هستند و می توان گفت خیلی ساده همه چیز برای کاشت مو در دسترس می باشد.

همچنین به دلیل ارزان بودن این نوع جراحی زیبایی در ایران در سال های اخیر افراد بسیاری از کشورهای دیگر خصوصا کشورهای همسایه به ایران می آیند تا هزینه کاشت مو برایشان کمتر باشد و در مقابل خدماتی با کیفیت عالی دریافت کنند.

هزينه كاشت مو

ارزان ترین روش کاشت مو

هزینه کاشت مو به روش FUT بسیار ارزان تر از سایر روش های می باشد. زیرا این روش مدت زمان کمی را به خود اختصاص می دهد و در یک زمان فولیکول های بسیاری از موها به صورت یک جا برداشته می شود. اما در مقابل در روش FIT به دلیل اینکه هر گرفت مو به صورت تکی از پوست خارج می شود بسیار زمان بر و پرهزینه خواهد بود. اما هر دو این روش ها سنتی بوده و نهایتا در یک روز بتوان 2500 گرفت را خارج نمود که در مقابل روش جدید SUT  تا 12 هزار تار مو را می توان در یک روز پیوند داد و هزینه کاشت مو نیز بسیار مقرون به صرفه تر خواهد بود.

هزينه كاشت مو به روش MFIT

هزینه کاشت مو به روش MFIT که از جمله جدیدترین روش های ارائه شده در جهان می باشد و به تازگی وارد ایران شده است چیزی حدود 6 تا 9 میلیون می باشد. این روش درد و خونریزی بسیار کمی دارد و همچنین در هنگام کاشت نیاز نیست که موی سر تراشیده شود. گرفت های مو در این روش با ظرافت و دقت بسیار برداشته می شوند و در جای معین کاشته می شوند. همچنین ریکاوری پس از جراحی بسیار سریع انجام خواهد شد.

 فریب هزینه کات مو به صورت کم را نخورید

در سال گذشته هزینه هر گرفت مو چیزی حدود بین 1500 تا 2000 تومان بود و به طور کل با هر روش که بخواهید کاشت مو انجام دهید بین 4 میلیون تا 10 میلیون برای شما هزینه خواهد داشت پس در مواقعی که این هزینه ها کمتر اعلام می شود در واقع می توان گفت شما گیر موسسه های غیربهداشتی افتادید. زیرا اگر بخواهیم هزینه ها را به صورت کامل در نظر بگیریم قیمت هایی مانند 1میلیون که از طرف این کلینیک ها اعلام می شوند کاملا غیر حقیقی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *