دسته‌ها
کاشت مو

كاشت مو sut و کارهایی که قبل از آن باید انجام داد

كاشت مو به روش sut جدیدترین و مدرن ترین روش کاشت مو می باشد که برگرفته و به روز شده تکنیک کاشت مو FUE می باشد. این روش به هیچ وجه نیاز به جراحی ندارد…

كاشت مو sut

بسیاری  از اوقات به دلایل مختلف موهای خود را از دست می دهیم که باعث کم حجم شدن موها و  همچنین حتی ممکن است باعث طاسی نیز بشود که چندان چهره خوشایندی ندارد و بدون شک این موضوع را می دانیم که وجود موها تاثیر بسیاری در زیبایی و چهره افراد دارد و نبود آن می تواند اعتماد به نفس را از افراد بگیرد.

از این رو یک شیوه جدید و عالی برای رفع این مشکل وجود دارد که کاشت مو نام دارد. این کاشت مو نیز ابتدای قضیه به شکل امروزی نبوده است و فراز و نشیب های بسیاری را طی نموده تا به روش نوین امروز رسیده از روش های سنتی که گره های کاشت مو مشخص بود و به کاشت موی عروسکی نیز مشهور بودند گذر کرده تا به به كاشت مو sut که جدیدترین و مدرن ترین و بهترین روش است رسیده.

كاشت مو sut

کاشت مو به روش SUT چیست ؟

همان طور که در بالا اشاره کردیم این روش جدیدترین و مدرن ترین روش کاشت مو می باشد که برگرفته و به روز شده تکنیک کاشت مو FUE می باشد. این روش به هیچ وجه نیاز به جراحی ندارد و همچنین تراکم کاشت مو در این روش بسیار بالاست که باعث می شود در کمترین زمان بهترین و بیشترین نتیجه را بگیرید. درد و خونریزی در حداقل ترین حالت ممکن قرار دارد که باعث می شود این روش در میان مردم بسیار محبوب و پرطرفدار باشد.

قبل از کاشت مو این کارها را حتما انجام دهید

بهتر است قبل از انجام کاشت مو با چندین نفر مشورت نمایید تا بدانید دقیقا چه کارهایی قرار است انجام شود و نتیجه برای شما چه خواهد شد. بهتر است واقع بین باشید با کاشت مو نمی توان موهایی پرپشت داشت در واقع تنها می توان مناطق  و نواحی که دچار بی مویی و کم پشتی هستند را پر نمود. اما با توجه به این که در كاشت مو sut بالاترین تراکم مو قابل دست یابی است می توان تا حدودی از این بابت خاطر جمع بود.

برای انتخاب مرکز كاشت مو sut سعی کنید به دنبال مراکز معروف و مشهور باشید تا بدانید بهترین نتیجه برای شما شما حاصل می شود زیرا مراکز بسیاری وجود دارند اما بدون شک کیفیت کار خیلی بالا نخواهد بود. همچنین پس از پیدا کردن مرکز می توانید با پزشک مشاوره نمایید و تمام مسائل را برای او بازگو کنید و پاسخ هایی که نیاز دارید را بگیرید و با خیال آسوده این کار را آغاز نمایید.

برای نتیجه کاشت نباید انتظار داشته بشید که برای تمام افراد یکسان پاسخ دهد زیرا نوع و جنس پوست هر فردی متفاوت است و همین موضوع باعث می شود که نتایج متفاوتی نیز به دست بیاید. به طور مثال اگر طاسی ها بسیار وسیع باشد تنها در حدود 60 تا 80 درصد کاشت مو می تواند پاسخ دهنده باشد و همچنین در كاشت مو sut می توان خط رویشی طبیعی و زیبا داشت. برای کاشت مو هیچ محدودیت سنی و جنسی ندارید هم برای خانم ها و هم آقایان از سن 20 تا 60 سالگی قابل انجام می باشد.

تعداد گرافت های قابل کاشت در كاشت مو sut

در این روش در یک جلسه حداکثر 4000 گرفت یا 12000 تار مو می توان کاشت زیرا اگر بیشتر شود انعطاف پذیری پوست سر فرد از بین می رود. همچنین برداشت گرفت نیز به بانک موی فرد نیز بستگی دارد.

كاشت مو sut

انتخاب روش کاشت مو

روش های بسیاری وجود دارد. برای کاشت مو ابتدایی ترین روش ها بیشتر با توجه و تکیه به جراحی بود و پس از آن با استفاده از هولدرهای دستی اینکار انجام میشد که چندین جلسه زمان میبرد و در نهایت نیز نتیجه دلخواه به دست نمی آمد زیرا حفره های مو بسیار قطور می شدند و کاملا مشخص بود که فرد کاشت مو انجام داده است.

اما در حال حاضر در روش كاشت مو sut در یک روز و یک جلسه به بیشترین حد تراکم گرفت و تار مو دسترسی خواهیم داشت که می تواند در یک جلسه 14 هزار تار مو را کاشت و خط رویشی طبیعی و زیبا را داشت. اما در نهایت اگر می خواهید نتیجه کاشت مو را مشاهده نمایید حدود 10 تا 12 ماه زمان نیاز است تا موهای پیوند داده به مرحله رشد کامل خود رسیده و پیوند مو تثبیت گردد.

معایب کاشت مو

بیشترین معایب و عوارض در روش های سنتی و قدیمی دیده میشد که به دلیل برداشت مو با استفاده از هولدرهای دستی و جراحی بود که در بالا نیز به آن اشاره نمودیم در نهایت باعث ایجاد حفره های قطور در محل ریشه مو میشد. خصوصا در روش های جراحی نیز با توجه به این که ریشه مو از پشت سر با تیغ جراحی برداشته میشد ایجاد اسکار نیز یکی دیگر از معایب این کار بود و کاملا مشخص بود که فرد کاشت مو انجام داده است.

اما با کاشت مو sut  دیگر چنین مشکلاتی وجود ندارد و خیلی راحت و آسوده و بدون دردسر در یک روز می توانید تراکم موهای خود را بالا ببرید و عوارض چندانی گریبان شما را نخواهد گرفت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *