دسته‌ها
کاشت مو

بهترین دکتر کاشت مو در تهران کجاست؟

برای درمان ریزش مو و یا طاسی مو به صورت دائمی روش هایی وجود دارد اما در قدم اول چیزی که بسیار مهم است پیدا کردن متخصص با تجربه در این زمینه می باشد تا بتواند بهترین کار را انجام دهد و نتیجه ای عالی برای ما به ارمغان بیاورد.

بهترین دکتر کاشت مو در تهران کجاست؟

برای درمان ریزش مو و یا طاسی مو به صورت دائمی روش هایی وجود دارد اما در قدم اول چیزی که بسیار مهم است پیدا کردن متخصص با تجربه در این زمینه می باشد تا بتواند بهترین کار را انجام دهد و نتیجه ای عالی برای ما به ارمغان بیاورد. اما متخصص خوب و مرکز با سابقه باید چه ویژگی هایی داشته باشد که بدانیم تجربه کافی در این زمینه را دارا می باشد.

بدون شک اگر بخواهید جراحی کاشت مو را انجام دهید به دنبال این هستید که بهترین جراح و متخصص در این زمینه کیست؟ با توجه به اینکه این شیوه درمانی و زیبایی این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است پس بدون شک افرادی هستند که می خواهند از شما سودجویی کنند و تنها به فکر سود خود هستند بدون اینکه به نتیجه کاری که انجام می دهند فکر کنند. پس بهتر است شما این متن را مطالعه نمایید تا بدانید کدام کلینیک ها و جراح ها حرفه ای و با تجربه هستند.

بهترین دکتر کاشت مو

کاشت مو

جراحی کاشت مو یکی از جراحی های بسیار حساس و ظریف می باشد که نیاز است پزشکی که این کار را انجام می دهد بسیار متبحر و با تجربه باشد. روش های کاشت مو که در قدیم انجام میشد بسیار سنگین و زمان بر و بی کیفیت بود که هزینه های بسیار بالایی را برای فرد ایجاد می کرد. زمان کاشت مو در این روش ها بسیار طولانی بود در عین اینکه دوران نقاهت بسیار طولانی نیز داشت و جای زخم و بخیه نیز جزو جدانشدنی این جراحی ها بود.

اما امروزه با استفاده از روش های جدید دیگر خبری از آن همه سختی و درگیری نیست. جراحی های کاشت مو بسیار ساده و سریع انجام می شوند زیرا این کار با دستگاه ها و ابزارهای بسیار جدید صورت می گیرد و هیچگونه عوارضی ندارد همچنین وجود تیم حرفه ای در کنار پزشک می تواند خیال شما را آسوده نماید ضمن اینکه از بی حسی های موضعی در حین جراحی کاشت مو استفاده می شودو

بهترین دکتر کاشت مو در تهران کجاست؟

به طور معمول و بدون شک بهترین کلینیک های کاشت مو در تهران هستند زیرا در این شهر دستگاه های پیشرفته همراه با پزشکان متخصص و باتجربه به دلیل تعداد بالای این سبک از جراحی ها وجود دارند. اما برای این که بتوانید بهترین مرکز و پزشک را پیدا کنید بهتر است که کمی تحقیقات میدانی را خودتان انجام دهید و با افرادی که در آن مرکز جراحی کاشت مو انجام داده اند صحبت کنید تا بتوانید نتایج به دست آمده و میزان رضایت افراد را مشاهده نمایید.

همچنین بهتر است تنها بر روی پزشک تمرکز نداشته باشید زیرا کاشت مو یک کار تیمی است پس باید کل افراد تیم، کلینیک، فضای کلینیک، دستگاه ها و سخت افزارهای کلینیک و سابقه کلینیک را بررسی نمایید. زیرا تمامی این موارد می تواند بر روی نتایج به دست آمده تاثیر بگذارد و باعث شود به حداکثر میزان تراکمی که برای موها می خواهید دست پیدا کنید زیرا تنها یک بار این کار انجام می شود و یک بار می توانید بهترین تصمیم را بگیرید پس چه خوب است که این تصمیم آگاهانه باشد و با شناخت و اطمینان کامل قدم بردارید و بدانید که پس از انجام کار نتیجه ای بسیار خوب در انتظار شما خواهد بود و با موهایی زیبا می توانید زندگی خود را ادامه دهید و اعتماد به نفس شما نیز چندین برابر خواهد شد.

بهترین روش کاشت مو چیست؟

کلینیک هایی که سابقه طولانی در امر کاشت مو دارند بدون شک از جدیدترین متد ها و روش های کاشت مو که در اروپا استفاده می شود بهره می گیرند و این روش ها را به ایران آورده اند.

کاشت مو با تکنیک SUT جدیدترین شیوه کاشت مو می باشد که تنها در یک روز با یک تیم مجرب پزشکی انجام می شود و بالاترین نرخ تعداد گرافت های مو را برای شما به همراه دارد که حدود 14 هزار تار مو در یک جلسه می باشد. این جراحی علاوه بر داشتن نرخ گرافت های بسیار بالا تنها در یک جلسه انجام می شود و نیاز به جراحی نیست همچنین بدون درد و خونریزی و جای زخم و بخیه نیز می باشد.

زیرا در این روش برداشت فولیکول های مو با دستگاه هایی به نام پانچ انجام می شود و مانند روش های قدیمی به صورت نواری پوست پشت سر برداشته نمی شود تا فولیکول ها را از آن استخراج کنند در این روش درد و خونریزی بسیار بود و برای آن قسمت برداشت فولیکول ها بخیه هایی زده می شد که پس از مدتی جای زخم آن بر جا می ماند و چندان چهره خوبی نداشت علاوه بر اینکه هر فردی می توانست متوجه شود که این فرد جراحی کاشت مو انجام داده است. دوران نقاهت این روش های قدیمی بسیار زیاد و محدود کننده و سخت بود و حتی پس از رعایت آن ممکن بود که فرد نتیجه دلخواه خود را کسب نکرده باشد.

كاشت مو sut

هزینه کاشت مو به روش SUT چقدر است؟

هزینه کاشت مو به عوامل بسیاری بستگی دارد و نمی توان برای آن یک قیمت ثابت و واحد را در نظر گرفت. به طور مثال مرکز و کلینیکی که در آن کاشت مو را انجام می دهید بسیار بر روی قیمت تاثیرگذار است و به طور معمول مراکزی که از وزارت بهداشت مجوز دریافت کرده اند هزینه بالاتری را از شما می گیرند اما در عین حال با خیالی آسوده این کار را انجام می دهید زیرا هم از بهداشت محیط مطمئن خواهید بود و از هم روند استخراج فولیکول و کاشت فولیکول و نتیجه ای که برای شما در بر خواهد داشت.

ممکن است برخی مراکز قیمت های بسیار پایین تری را داشته باشند اما معمولا مراکزی هستند که مجوز ندارند و به صورت غیر قانونی این کار را انجام می دهند و نمی توان انتظار چندانی از نتایجی که به دست می آید داشته باشید. همچنین بهداشت محیط چندان محرز نیست و ممکن است حتی عفونت هایی در محل کاشت ایجاد شود زیرا مرکز مجوزی ندارد و به هیچ ارگانی پاسخگو نیستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *